Екип

ЕКИП на

Първо основно училище „Свети Климент Охридски“ – град Пазарджик

Ръководство:

  1. Грета Димитрова – Директор, ХООС
  2. Албена Пепелова – Заместник-директор УД, География и икономика
  3. Василка Стойкова – Заместник-директор УД, Компютърно моделиране и ИТ

ЕПЛР:

  1. Иванка Ангелова – психолог
  2. Дочка Добрева – ресурсен учител
  3. Даниела Микова – логопед

Учители в Начален етап:

  1. Ангелина Пенчева –  учител в НЕ
  2. Валерия Годжунова – учител в НЕ
  3. Десислава Хайдукова – учител в НЕ
  4. Калинка Спасова – учител в НЕ
  5. Марияна Минчева – учител в НЕ
  6. Мая Гаджева – учител в НЕ
  7. Петрана Петрова-Асенова – учител в НЕ
  8. Спаска Узунова – учител в НЕ

Учители в ГЦДО:

  1. Гергана Манчева – учител в НЕ в ГЦДО
  2. Ели Тоткова – учител в НЕ в ГЦДО
  3. Стоянка Камбурова-Колева –  учител в НЕ в ГЦДО
  4. Стоянка Томова – учител в НЕ в ГЦДО
  5. Цонка Рабаджийска – учител в НЕ в ГЦДО
  6. Гергана Тодорова – учител в ПЕ в ГЦДО
  7. Емилиана Йорданова – учител в ПЕ в ГЦДО
  8. Дочка Добрева – учител в ПЕ в ГЦДО

Учители  Прогимназиален етап:

  1. Валентина Коцакова – учител по математика
  2. Виолета Гълъбова – учител по музика
  3. Георги Руков – учител по изобразително изкуство, ФВС
  4. Елена Иванова-Пенова – учител по БЕЛ и АЕ
  5. Ирина Илиева – учител по английски език в НЕ
  6. Мария Реджова – учител-лектор по биология и здравно образование
  7. Николай Докторски –  учител по физическо възпитание и спорт
  8. Парашкева Роглева – учител-лектор по география и икономика
  9. Петър Нгуен – учител по БЕЛ
  10. Петя Докторска – учител по математика, компютърно моделиране и ИТ
  11. Радослава Велева – учител по БЕЛ
  12. Соня Михова – учител по физика и астрономия, човекът и природата, компютърно моделиране
  13. Стефан Камаринчев – учител по технологии и прeдприемачество, изобразително изкуство
  14. Стоилка Димитрова – учител по математика, компютърно моделиране и ИТ
  15. Уляна Данаилова – учител по АЕ
  16. Цветана Кадьова – учител по история и цивилизации, човекът и общество

Непедагогически персонал:

  1. Анета Карагьозова – медицинска сестра
  2. Ана Пейчинова – счетоводител
  3. Цветелина Райкова – касиер-домакин
  4. Божидар Ваклинов – огняр
  5. Груйо Дамянов – шофьор, огняр
  6. Атанаска Петрова – хигиенист
  7. Атанаска Божилова – хигиенист
  8. Ангелина Милова – хигиенист
  9. Велка Добрева – хигиенист