Екип

ЕКИП на

Първо основно училище „Свети Климент Охридски“ – град Пазарджик

Ръководство:

  1. Грета Димитрова – Директор, ХООС
  2. Албена Пепелова – Заместник-директор УД, География и икономика
  3. Василка Стойкова – Заместник-директор УД, Компютърно моделиране и информационни технологии

ЕПЛР:

  1. Иванка Ангелова – психолог
  2. Дочка Добрева – ресурсен учител
  3. Даниела Микова – логопед

Учители/ старши учители  в Начален етап:

  1. Ангелина Пенчева –  учител в НЕ
  2. Валерия Годжунова – учител в НЕ
  3. Десислава Хайдукова – учител в НЕ
  4. Цонка Рабаджийска – учител в НЕ
  5. Марияна Минчева – учител в НЕ
  6. Мая Гаджева – учител в НЕ
  7. Петрана Петрова-Асенова – учител в НЕ
  8. Спаска Узунова – учител в НЕ
  9. Стоянка Попова – учител в НЕ

Учители/ старши учители в ГЦДО:

  1. Гергана Манчева – учител  в НЕ в ГЦДО
  2. Ели Тоткова – учител в НЕ в ГЦДО
  3. Стоянка Камбурова-Колева –  учител в НЕ в ГЦДО
  4. Магдалена Димитрова – учител в НЕ в ГЦДО
  5. Маргарита Костадинова – учител в НЕ в ГЦДО
  6. Диана Баташка – учител в НЕ в ГЦДО
  7. Радка Белкина – учител в НЕ в ГЦДО
  8. Гергана Тодорова – учител в ПЕ в ГЦДО
  9. Росица Пеева – учител в ПЕ в ГЦДО
  10. Гина Минкова – учител в ПЕ в ГЦДО
  11. Валентина Нгуен – учител в ПЕ в ГЦДО

Учители/старши учители в  Прогимназиален етап:

  1. Валентина Коцакова – учител по математика
  2. Виолета Гълъбова – учител по музика
  3. Дочка Добрева – учител по КМИТ
  4. Елена Иванова-Пенова – учител по БЕЛ и АЕ
  5. Георги Руков – учител по изобразително изкуство
  6. Ирина Илиева – учител по английски език в НЕ
  7. Вероника Ежова – учител-лектор по биология и здравно образование
  8. Николай Докторски –  учител по физическо възпитание и спорт
  9. Парашкева Стайкова-Роглева – учител по история и цивилизации; учител по география и икономика
  10. Петър Нгуен – учител по БЕЛ
  11. Петя Докторска – учител по математика,  КМИТ
  12. Радослава Велева – учител по БЕЛ
  13. Соня Михова – учител по физика и астрономия, човекът и природата, компютърно моделиране
  14. Стефан Камаринчев – учител по технологии и прeдприемачество
  15. Стоилка Димитрова – учител по математика, КМИТ
  16. Уляна Данаилова – учител по английски език
  17. Богдан Грозданов – учител по физическо възпитание и спорт

Непедагогически персонал:

  1. Анета Карагьозова – медицинска сестра
  2. Ана Пейчинова – счетоводител
  3. Цветелина Райкова – касиер-домакин
  4. Божидар Ваклинов – огняр
  5. Груйо Дамянов – шофьор, огняр
  6. Атанаска Петрова – хигиенист
  7. Атанаска Божилова – хигиенист
  8. Ангелина Милова – хигиенист
  9. Велка Добрева – хигиенист
  10. Магдалена Нонова – хигиенист