Г-жа Генова и ученицит от 5.б клас с открита практика по БЕЛ на тема „Грозно ли е грозното патенце“

За красивото и грозното, за доброто и злото, за самотата и трудността да си различен, за смелостта да бъдеш себе си и да повярваш, че си ценен… По тези теми разсъждаваха учениците от 5.б клас, макар и с малкия си житейски опит, но с примерите на Андерсеновите герои и под ръководството на своя учител- Диана Генова, както и с безценната технологична помощ на г- жа Росица Пеева.
Беше искрено, истинско и, надяваме се, вдъхновяващо.
Благодарим на всички, които съпреживяха нашето вълнение на открития урок по литература на тема: „Грозно ли е грозното патенце“ на 14 май 2026 г.
Специална благодарност на обаятелната доктор Елисавета Георгиева, която намери време и за нас, за да ни подкрепи и да разкаже за своите „срещи“ с Андерсен!

Публикувано в Uncategorized. Постоянна връзка.