1.А клас с учители г-жа Гаджева и г-жа Димитрова отбелязаха Празника на буквите

Първи „А“ клас с учители г-жа Мая Гаджева и г-жа Миглена Димитрова отбелязаха Празника на буквите – един вълнуващ момент, който отрази първите стъпки на децата по пътя към знанието.
С много старание, усмивки и вълнение учениците показаха какво са научили през годината и отпразнуваха срещата си със света на книгите.
Поздравления за всички деца за положения труд и смелостта да излязат пред публика! Пожелаваме им още много успехи и любов към четенето.

Публикувано в Uncategorized. Постоянна връзка.