С гордост поздравяваме учениците от 13. ГЦОУД, които получиха грамоти за вицешампиони в Априлското състезание по четене с разбиране в платформата „Книговище“!
Грамотите бяха връчени лично от директора, г-жа Грета Димитрова, която зарадва отличените ученици и с образователната игра „Всезнайко“ за любознателни деца.
Тя им пожела още много успехи, нови знания и бъдещи награди.
Гордеем се с вашите постижения и ви желаем да продължавате да четете, откривате и мечтаете!

