С гордост споделяме, че наши ученици от 5.Г, 6.Б и 7.В клас взеха участие в Националния конкурс за рецитиране „От Батак съм, чичо“, посветен на 150-годишнината от Априлското въстание.
Чрез силата на словото и възрожденския дух те отдадоха почит на героите, които със своята саможертва са оставили незаличима следа в българската история.
За активното и масово участие на учениците нашето училище беше удостоено с грамота. Това признание е повод за гордост и доказателство за интереса на младите хора към историческата памет, националните ценности и българската литература.
Благодарим на всички участници за достойното представяне, както и на техните учители и родители за подкрепата и вдъхновението!
