Във връзка с инициативата „БЪДЕЩЕТО НА ПЪТЯ“ – кампания, в която учениците се превръщат в посланици на безопасността и 1 юни – Международния ден на детето, както и при други важни поводи през учебната година, учениците от 4.б клас на 01.06.2026г. бяха ученически патрули пред училището.
Облечени със специални светлоотразителни жилетки те напомнят на шофьорите да пазят децата, раздават кратки послания и листовки, насърчават култура на внимание и отговорност на пътя, показват, че безопасността е грижа на всички.








