
На 28.05.2026 г. с много усмивки, вдъхновение и споделени емоции премина откритият урок в 3.б клас!
Под ръководството на своя класен ръководител – г-жа Цонка Рабаджийска, третокласниците се потопиха в света на предмета „Човекът и обществото“ на тема „Природата и трудовата дейност на хората“.
Учениците показаха
отлични знания, изключително активно участие и умения за работа в екип при решаването на различни предизвикателства.
Благодарим на всички гости за подкрепата, присъствието и прекрасната енергия!



