Открита практика в 3.б клас с учител г-жа Рабаджийска на тема „Природата и трудовата дейност на хората“

На 28.05.2026 г. с много усмивки, вдъхновение и споделени емоции премина откритият урок в 3.б клас!
​Под ръководството на своя класен ръководител – г-жа Цонка Рабаджийска, третокласниците се потопиха в света на предмета „Човекът и обществото“ на тема „Природата и трудовата дейност на хората“.
Учениците показаха
​отлични знания, изключително активно участие и умения за работа в екип при решаването на различни предизвикателства.

​Благодарим на всички гости за подкрепата, присъствието и прекрасната енергия!

Публикувано в Uncategorized. Постоянна връзка.