Г-н Камаринчев и петокласниците ни с цветен „Парад на хвърчилата“

По повод 1 юни – Международния ден на детето, в двора на I ОУ „Свети Климент Охридски“ се проведе традиционният „Парад на хвърчилата“. Петокласниците с много ентусиазъм представиха своите цветни хвърчила, изработени под ръководството на г-н Стефан Камаринчев – учител по технологии и предприемачество.

Събитието донесе много усмивки, настроение и незабравими емоции. Предстои директорът на училището, г-жа Грета Димитрова, да награди учениците, отличили се със своето творчество и старание.

Честит празник на всички деца!

Публикувано в Uncategorized. Постоянна връзка.