
На 23.04.2026г. децата от 4.б клас намериха в двора на училището безпомощно птиче. Внимателно е прибрано в класната стая, а родител донесе клетка със слама и така малката птичка прекара нощта. Г-жа Надежда Зарова своевременно се е свързала с Регионалната инспекция по околна среда и водите и на 24.04.2026 г. техен представител посети училището ни. Г-н Николай Карагеоргиев взе със себе си бухалчето и сърдечно благодари на неговите спасители.

