Гордеем се с нашите ученици, класирани за областните кръгове на олимпиадите по различните предмети

През месец декември 2023 г. и месец януари 2024 година в училището ни се проведоха общинските кръгове на ученическите олимпиадите по редица учебни премети. Всички наши възпитаници, който взеха участие в мероприятията, се представиха отлично.

Сред тях се отличиха учениците, събрали по-голям брой точки, които успяха да се класират за областните кръгове, както следва:

    Областен кръг по БЕЛ:

  • Йоана Николова Карниколова – 5. клас
  • Ася Асенова Цветанова – 5. клас
  • Ивайло Спасов Танчев – 5. клас
  • Кристиян Атанасов Туйков – 5. клас
  • Никол Радославова Илиева – 5. клас
  • Сиана Светославова Манилова – 6. клас
  • Виктория Ангелова Николова – 6. клас
  • Ивайла Антонова Ежова – 6. клас
  • Станимира Стоилова Спасова – 6. клас
  • Габриела Благоева Денкова – 6. клас
  • Катерина Велислав Фингарски – 7. клас

Областен кръг по математика:

  • Ася Асенова Цветанова – 5. клас
  • Ивайло Спасов Танчев – 5. клас
  • Лора Александрова Георгиева – 7. клас

Областен кръг по история и цивилизации:

  • Данаил Кирилов Киров – 5. клас
  • Ася Асенова Цветанова – 5. клас
  • Габриела Благоева Денкова – 6. клас
  • Боян Станиславов Ибушев – 7. клас
  • Лора Александрова Георгиева – 7. клас

Областен кръг по география и икономика:

  • Данаил Кирилов Киров – 5. клас
  • Ася Асенова Цветанова – 5. клас
  • Петя Детелинова Пискова – 5. клас
  • Илиян Деанов Кьосев – 5. клас
  • Габриела Цветомирова Иванова – 5. клас
  • Петръ Атанасов Хърков – 5. клас
  • Калина Ивова Найденова – 5. клас
  • Демислава Мирославова Дъбова – 5. клас
  • Виктория Ангелова Николова – 6. клас
  • Мартин Янчев Върбанов – 6. клас
  • Христос Лазаров Петков – 6. клас
  • Петър Димитров Петров – 6. клас
  • Ники Николаев Пеев – 6. клас
  • Никола Петров Атанасов – 6. клас
  • Нира Кирилова Лискова – 7. клас
  • Лора Александрова Георгиева – 7. клас
  • Катерина Велислав Фингарски – 7. клас
  • Боян Станиславов Ибушев – 7. клас

Областен кръг по БЗО:

  • Лора Александрова Георгиева – 7. клас
  • Нира Кирилова Лискова – 7. клас
  • Рая Ангелова Тотолакова – 7. клас

Областен кръг по ХООС:

  • Лора Александрова Георгиева – 7. клас
  • Боян Станиславов Ибушев – 7. клас

Областен кръг на НС „Ключът на музиката“:

  • Ана-Мария Павлова Божкова – 5. клас
  • Росица Стефанова Стефанова – 5. клас
  • Ася Асенова Цветанова – 5. клас
  • Петя Детелинова Пискова – 5. клас
  • Данаил Кирилов Киров – 5. класю
  • Габриела Благоева Денкова – 6. клас
  • Ники Никоалев Пеев – 6. клас
Публикувано в Uncategorized. Постоянна връзка.